Repertuar weselny

Repertuar

Wybierając zespół na wesele kierujemy się wieloma różnymi kwestiami. Jest to między innymi cena, skład zespołu, a także repertuar. Każdy zespół gra nieco inaczej i nie da się temu zaprzeczyć. My jednak mamy świadomość tego, że w takich wydarzeniu, jakim jest wesele, udział biorą osoby w różnym wieku. Z tego też względu od kiedy tylko zaczęliśmy grać, zaczęliśmy gromadzić w naszym repertuarze utwory stare, ale znane przez wszystkich, a także te nowe, popularne w danym momencie.

Rozbudowany repertuar>Wszyscy czekają na moment, gdy młoda para pokroi wspólnie tort

Dzięki takiemu właśnie podejściu z naszej strony, wybierając nasz zespół weselny mazowieckie, mogą być Państwo pewni, że znajdą się tam piosenki kochane przez wszystkich. Znamy także świetnie wiele różnych pieśni biesiadnych, które również chętnie wplatamy w nasz repertuar. Jeżeli więc życzą sobie Państwo również takiej muzyki, możemy to dla Państwa zrobić.

Zawsze ustalamy wszystko z klientem

Aby nie doszło do jakiś nieporozumień, oraz by grana przez nas muzyka zadowoliła Państwa, oraz gości, ustalamy wszystko dużo wcześniej, w ścisłym porozumieniu z klientem. W pierwszej kolejności Państwo przedstawiają nam swoje oczekiwania, na podstawie których staramy się dobrać utwory, które najlepiej się nadadzą. Do tego dokładamy też coś od siebie i w ten sposób powstaje cała lista utworów.

Wykonanie na najwyższym poziomie

Jeśli chodzi o wykonanie utworów, wszystko grane jest i śpiewane na żywo. Staramy się wiernie odtworzyć oryginał utworu, albo też wprowadzić własny, ciekawy naszym zdaniem aranż do piosenki. Wszystko to z myślą o Państwa zadowoleniu.