Skład grupy

Skład grupy

Nasz zespół na wesele, to żywa orkiestra grająca tylko na żywo. Nie śpiewamy zDobre oświetlenie jest także bardzo ważne na przyjęciu weselnymplaybacku, ani nie posiłkujemy się gotowymi podkładami, których sami nie stworzyliśmy. Jak częściowo już wynika z naszej drugiej nazwy, czyli młodzi i piękna, mamy w swoich szeregach kilku mężczyzn i jedną kobietę, która jest ozdobą całej grupy. Warto wspomnieć, że większość członków naszego zespołu z województwa mazowieckiego, to profesjonaliści, którzy otrzymali wykształcenie muzyczne. Nasz zespół weselny to sami profesjonaliści.

Nasi panowie

Robert

Pierwszy członek grupy to Robert. To nasz basista i wokalista, który dodatkowo pełni też rolę świetnego wodzireja. Jest w stanie rozkręcić każdą imprezę i urozmaicić Państwa uroczystość weselną różnego rodzaju zabawami weselnymi. Doskonale czuje się Warto uwiecznić najważniejsze momenty na swoim przyjęciu weselnym.na scenie, a słowo trema nie ma miejsca w jego słowniku. To on także zajmuje się dobieraniem repertuaru na Państwa uroczystość, co też czyni w ścisłym z Państwem porozumieniu. Robert swoje szlify muzyczne zdobywał w Zespole Estradowym Marynarki Wojennej „Flotylla”. To też ukształtowało jego charakter muzyczny i podejście do pracy w zespole.

Czarek

Kolejna osoba to Czarek. Jest on absolwentem Wyższej Szkoły Muzycznej w Kielcach. Wiele lat swojego życia poświęcił szkoleniu młodych muzyków i wokalistów w Ośrodku Kultury. Jest także bardzo kreatywną osobą, o czym świadczy chociażby wiele festiwali muzycznych i wokalnych na ziemi radomskiej, które sam zorganizował. Jest doskonałym, aranżerem i wirtuozem instrumentów klawiszowych. W naszym zespole weselnym z Warszawy gra na keyboardzie, akordeonie, a także udziela się wokalnie.

Janusz i Jarek

Grający na gitarze, akordeonie oraz udzielający się wokalnie Janusz, skończył, podobnie jak Czarek Wyższą Szkołę Muzyczną w Kielcach. Jest wszechstronnie uzdolniony i świetnie wykona każdy utwór, dodatkowo jeszcze wzbogacając nasz repertuar o utwory biesiadne. Jarek z kolei to człowiek, który z muzyką na ustach zwiedził niemalże cały świat. Bywał bowiem za granicą na kontraktach muzycznych, jako saksofonista. To dzięki niemu, nasz zespól wiele zyskał, pod względem brzmieniowym.

Żeński pierwiastek w naszym zespole

Wokal żeński w naszym zespole, to Wiola. Najmłodsza przedstawicielka grupy. Jest zdobywczynią wielu nagród na ogólnopolskich konkursach wokalnych. Wyróżnia się niezwykłą i zachwycającą barwą głos. To wokalistka, która radzi sobie ze wszystkim stylami muzycznymi, żadna piosnka nie sprawia jej problemu. A wszystkie wykonania są nowe, świeże i wyjątkowe.