Poczatki naszego zespołu weselnego z Warszawy

Nasz zespół „Młodzi i Piękna” to zespół weselny z Warszawy działający w naszym kraju już od 1986 roku. Od tego czasu, aż do dnia dzisiejszego zdobywaliśmy swoje doświadczenie Umiwejętności wokalne frontmena zespołu na wesele z Warszawyobsługując imprezy różnego typu, zaczynając tradycyjnie od dancingów, czy festynów, a na weselach, studniówkach, czy imprezach firmowych kończąc. Współpracowaliśmy z najróżniejszymi klientami, co pozwoliło nam wiele się nauczyć i poznać Państwa oczekiwania w stosunku do zespołu organizującego oprawę muzyczną na Państwa uroczystości.

 

Historia nazwy zespołu z Warszawy

Casio

Tak samo jak cały nasz zespół na wesele, tak i jego nazwa zmieniała się i ewoluowała na przestrzeni lat. Po raz pierwszy wystąpiliśmy jako „Casio”. Nazwa z pewnością każdemu z Państwa skojarzy się ze znaną firmą produkującą instrumenty muzyczne i nie tylko. Rzeczywiście także i nas ona zainspirowała. W owym czasie bowiem, bardzo ściśle z nią współpracowaliśmy.

New Casio

Z czasem skład naszego zespołu nieco się zmienił. Uznaliśmy więc, że musi znaleźć to swoje odzwierciedlenie również i w nazwie. Dlatego przemianowaliśmy się też na „New Casio”, co miało sugerować jakiś nowy początek naszej działalności. To jednak nie koniec zmian.

Los Diablos Emeritos, lub jak kto woli Młodzi i Piękna

Z czasem wymyśliliśmy nową nazwę, którą posługujemy się do dnia dzisiejszego, a jest nią Sprzęt zespołu na wesele z Warszawy ma ogromne znaczenie.nazwa „Młodzi i piękna”. Dwa lata temu, pod wpływem małego kryzysu wieku średniego postanowiliśmy zacząć używać drugiej, opcjonalnej nazwy „Los Diablos Emeritos”. Traktujemy ją z przymrużeniem oka i mamy nadzieję, że i Państwo się do niej w ten sposób ustosunkują.

Wróć do zespołu na wesele z Warszawy – strona główna